Genel Kurullarımız

Değerli esnaf ve sanatkar dostlarım,

1 Ocak – 31 Mart 2018 tarihlerinde merkezde 37, ilçelerde 38 olmak üzere toplamda 75 esnaf ve sanatkar odamızın 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantılarını tamamladık. Ocak ayında 47, Şubat ayında 24 ve Mart ayında ise 4 odamız olmak üzere merkezde 75 esnaf ve sanatkar odamızın Genel Kurul Toplantılarını Antalya esnaf ve sanatkarlarımıza yakışır bir şekilde gerçekleştirdik. Bu süreçte bazı odalarımızda mevcut oda başkanlarımız yeniden seçilerek güven tazelerken bazı odalarımızda da yeni arkadaşlarımız seçilerek göreve geldiler. Biz de AESOB olarak hem yeniden seçilerek güven tazeleyen hem de yeni seçilen oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza yönelik bir “Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı” tertip ettik. 7-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlediğimiz bu toplantıda hem tanışarak kaynaştık hem de Protokol Eğitimi alarak bilgilerimizi güncelledik.  

Odalarımızın genel kurul maratonunu Antalyamıza yakışır bir şekilde tamamladıktan sonra da, 1 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 19. Olağan Genel Kurul Toplantımıza sıra gelmiş oldu. Bu süreçte oda başkanlarımıza, yönetim ve denetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirerek Genel Kurul Toplantımıza davet ettik. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar 75 esnaf ve sanatkar odamıza gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde bir yandan esnaflarımızı tek tek selamlayarak taleplerini yerinde dinledik bir yandan da kaymakamlarımızı, belediye başkanlarımızı ziyaret ederek esnaflarımızın talep ve isteklerini aktardık.

Sevgili Dostlarım,

Bu zamana kadar gerek Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere olarak gerekse hala sizlerin arasında faaliyet gösteren bir büfeci kardeşiniz olarak Antalyamız için, esnaf ve sanatkarlarımız için elimden geleni yapmaya çalıştım ve İnşallah 1 Mayıs’tan sonra da sizlerin desteğiyle daha güzel faaliyetlere birlikte imza atmaya devam edeceğimize inanıyorum.

Bu vesileyle başta esnaf ve sanatkar dostlarımız olmak üzere tüm delegelerimizi “Güçlü Esnaf Güçlü Oda Güçlü Birlik” prensibimizi bir kez daha tekrarlamak üzere 1 Mayıs’ta Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde saat 11:00’de gerçekleştireceğimiz 19. Olağan Genel Kurul Toplantımıza davet ediyorum.

Bu içerik 4257 kere görüntülenmiştir.
01 Nisan 2018 PazarBAŞKANIN DİĞER MESAJLARI