Değerli Esnaf ve Sanatkarlar dostlarım
1 Ocak 2018 tarihinde başlayan odalarımızın 2018 Yılı Olağan Genel Kurul toplantılarının çoğunu tamamladık. Ocak ayında 47 odamızın, Şubat ayında ise 24 odamızın olmak üzere toplamda 71 odamızın olağan genel kurul toplantılarını Antalya esnaf ve sanatkarlarımıza yakışır bir şekilde gerçekleştirdik. Mart ayında 4 odamızın olağan genel kurul toplantılarını da gerçekleştirerek merkez ve ilçelerde olmak üzere toplamda 75 odamızın 2018 Yılı Olağan Genel Kurullar maratonunu tamamlamış olacağız.
 
Bildiğiniz üzere, odalarımızın genel kurul toplantılarında kimi oda başkanlarımız yeniden seçilerek güven tazelerken kimi oda başkanlarımız görevlerini yeni seçilen arkadaşlarımıza devir ettiler. Bu toplantılar esnasında çok güzel anlara da tanık olduk. Bazen tüm salon hep beraber güldük bazen de üyelerimizin teşekkürleriyle gururlandık. Genel kurul toplantılarında başkan adaylarımız yeni dönem hedeflerini anlatırken oda üyelerimiz de beklentilerini, önerilerini özgürce aktardı. Özet olarak gördük ki, birlik ve beraberlik içinde çok yol kat etmişiz ancak daha yapacak çok işimiz var. Ve inanıyorum ki, bu zamana kadar oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz nasıl canla, başla “esnafa hizmet” prensibiyle çalıştılarsa bundan sonra yeni seçilen oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz de aynı özveriyi gösterecekler ve hizmet bayrağını bir adım yukarıya taşıyacaklar.
 
Ben Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere olarak, bu zamana kadar esnaf ve sanatkarlarımız için, Antalyamız için emek veren tüm oda başkanlarımıza, yönetim ve denetim kurulu üyelerimize, oda personellerimize bir kez daha teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte de başarılar diliyorum. Önümüzdeki süreçte 4 odamızın daha genel kurul toplantıları gerçekleştirilecek ve bu toplantılarda da aynı üslubun hakim olacağına inanıyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını temenni ediyorum.
 
Ülkemizin, Antalya’mızın, esnaf ve sanatkarlarımızın geleceği için, yeni başarılara ulaşmak, birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizin bir kez daha altını çizerek hepinizi saygıyla selamlıyorum.
 
Görüşmek üzere, esen kalın…
Bu içerik 1213 kere görüntülenmiştir.
01 Mart 2018 PerşembeBAŞKANIN DİĞER MESAJLARI