Korkuteli ve Elmalı İlçelerinde Esnaf ve Sanatkarlara Pandemi Ziyareti

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Korkuteli ve Elmalı’da Kaymakam ve Belediye Başkanlarını ziyaret ederek esnaf ve sanatkarların Pandemi sürecindeki durumları hakkında değerlendirmelerde bulundu. İlçelerde bulunan Oda Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile görüşmeler gerçekleştiren AESOB Başkanı Adlıhan Dere, ilçelerde esnaf ve sanatkarları işyerlerinde ziyaret etti, talep ve beklentilerini dinleyerek hayırlı işler diledi.   

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Elmalı Kaymakamı Harun Kazez ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ü, ilçelerde bulunan Oda ve Kooperatif Başkanlarıyla birlikte ziyaret etti. Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’e, Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlara verdiği destekler için teşekkür eden AESOB Başkanı Adlıhan Dere, ilçelerde bulunan esnaf odalarını da ziyaret ederek oda üyesi esnafların durumları hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Korkuteli Kaymakamından AESOB Başkanına Teşekkür

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit’i, Korkuteli Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Istık, Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahrettin Özbek, Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Odası Başkanı Hasan Ülkü ile birlikte makamında ziyaret ederek ilçe esnaflarının Pandemi sürecindeki durumu hakkında görüşme gerçekleştirdi. Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarların yaşadığı zorlukları birlikte aşacaklarını belirterek; “Esnaf ve sanatkarlarımızı ziyaret ederek dinlediğiniz sorun ve talepleri bizlere aktarıyorsunuz. Korkuteli’ne göstermiş olduğunuz ilgileriniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Ne zaman hangi programa çağırsak bizlere destek veriyorsunuz. Bundan sonra da birlikte çalışmaya, esnafımızın yanında olmaya, sıkıntılarını mümkün olduğunca azaltmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Korkuteli’nde Esnaf Odalarına Ziyaret

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahrettin Özbek ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyeleri, Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Odası Başkanı Hasan Ülkü ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyeleri, Korkuteli Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Istık ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek Pandemi sürecinde Korkuteli esnaf ve sanatkarlarının sorun ve talepleri hakkında görüşme gerçekleştirdi. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Oda ziyaretleri ardından Oda Başkanları ile birlikte Korkuteli esnaf ve sanatkarlarını işyerlerinde ziyaret ederek talepleri dinledi, hayırlı işler diledi.

Elmalı Kaymakamı Harun Kazez’e Ziyaret

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Elmalı Kaymakamı Harun Kazez’i, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Finike Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ziya Aydemir, Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çalışkan, Korkuteli Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Istık, Elmalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Aslan, Elmalı Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Arif Kıvrak ile birlikte makamında ziyaret etti. Elmalı Kaymakamı Harun Kazez, Hıfzıssıhha Kurulu Kararları kapsamında ilçe esnaflarının sorun yaşamamaları için gerekli çalışmaları yaptıklarını aktararak; “İlçemizde üretimin devam etmesi, esnafımızın Pandemi sürecinde sorun yaşamaması için Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında Kaymakamlık olarak gerekli çalışmaları yürüttük. Mart ayıyla birlikte vaka sayılarının azalması ve aşı çalışmaları ile birlikte normalleşme sürecinin İlimizde de başlayacağına inanıyoruz. İlçe esnaflarımıza ve Kaymakamlığımıza gerçekleştirdiğiniz ziyaretler için AESOB Başkanı olarak şahsınıza ve ekibinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Elmalı Belediye Başkanına Pandemi Teşekkürü

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ü, Finike Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ziya Aydemir, Kaş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çalışkan, Korkuteli Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Istık, Elmalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Aslan, Elmalı Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Arif Kıvrak ile birlikte makamında ziyaret etti. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’e Pandemi nedeniyle işyerleri kapalı veya açık ayırmaksızın Belediye kiracısı esnaflardan 3 ay boyunca kira alınmaması, Pandemi nedeniyle esnaflara gıda yardımı yapılması ve Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlara verilen destekler dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün Elmalı Oda Başkanları ile birlik içerisinde çalıştığını aktararak , “Elmalı Belediye Başkanımız Elmalı’ya geldiğimiz saatten itibaren bizimle beraber. Hem Odalarımızı hem esnaflarımızı birlikte ziyaret ettik. Elmalı Belediye Başkanımız Halil Öztürk göreve geldiği günden bu yana Birliğimiz, Odalarımız ve esnaflarımızla çok ciddi bir uyum içerisinde çalışıyor. Bugün de bizlerle birlikte Odalarımızı ve esnaflarımızı ziyarete gelerek, sorunları yerinde dinleyerek esnaf dostu olduğunu bir kez daha gösterdi. Elmalı Belediye Başkanımız Halil Öztürk ve Belediye Meclis Üyelerimize, Odalarımız ve esnaflarımız adına Pandemi nedeniyle işyerleri kapalı veya açık ayırmaksızın Belediye kiracısı esnaflarımızdan 3 ay boyunca kira alınmaması, Pandemi nedeniyle esnaflarımıza gıda yardımı yapılması ve Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlarımıza vermiş olduğu destek ve katkılar için teşekkür ediyoruz.” dedi.  

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk: “Böyle Çalışkan Birlik Başkanımız Olduğu İçin Onur Duyuyoruz”

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, AESOB Başkanı Adlıhan Dere’ye ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Böyle bir dönemde bizlerin yanında olarak, esnafımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdınız. Bu zor dönemi birlik içerisinde atlatacağız. Bizler her zaman esnafımızın derdiyle dertlenmeye çalıştık. Pandemi döneminde ve sonrasında her zaman esnafımızın yanında olacağız. Bundan sonra da aynı anlayışla hizmet vermeye devam edeceğiz. Elmalı Belediyemiz ve esnaflarımız adına sizlere teşekkür ediyoruz. Böyle çalışkan bir Birlik Başkanımız olduğu için Antalya adına onur duyuyoruz.” dedi.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile birlikte Elmalı Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Arif Kıvrak ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyeleri ile Elmalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Aslan ve Yönetim ile Denetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Oda çalışmaları hakkında görüşme gerçekleştirerek, Oda üyesi esnafın Pandemi sürecindeki sorunları ve beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Sonrasında, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Elmalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Aslan, Elmalı Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Arif Kıvrak ile birlikte Elmalı esnaf ve sanatkarlarını işyerlerinde ziyaret etti, yaşamış oldukları sıkıntılar ile beklentilerini dinleyerek hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

 

 

 

Bu haber 7015 kere görüntülenmiştir.
2021-09-18