AESOB Başkanı Adlıhan Dere’den Vali Ersin Yazıcı’ya Ziyaret

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek esnaf ve sanatkarların Pandemi sürecindeki durumu hakkında görüşme gerçekleştirdi.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek Pandemi döneminde esnaf ve sanatkarların sorunları ile çözüm önerileri, ulaşım esnafının yaşamış olduğu sıkıntılar ve 1 Mart kademeli normalleşme süreci ile ilgili görüşme gerçekleştirdi. Vali Ersin Yazıcı’dan ile 1 Mart kademeli normalleşme süreci hakkında bilgi alan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Sayın Valimize, esnaf ve sanatkarlarımızın Pandemi sürecindeki sorun ve beklentileri ile ulaşım esnafımızın yaşamış olduğu sıkıntıları aktardık. Aşılama ve vaka sayılarına göre 1 Mart’ta başlayacak kademeli normalleşme süreci hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Taşımacı esnafımızla ilgili konuları görüşerek, ilimiz genelinde korsan taşımacılığın önlenmesi amacıyla denetim yapılması taleplerimizi arz ettik. Sayın Valimize İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları kapsamındaki çalışmaları ile esnaf ve sanatkarlarımıza vermiş olduğu destekler için teşekkürlerimizi ilettik. Şahsıma plaket takdim ederek onurlandıran Sayın Valimize, göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaları dolayısıyla şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Vali Ersin Yazıcı’ya Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Dergisi’nin yeni sayısını takdim ederek Türk Bayrağı rozeti hediye ederken Vali Ersin Yazıcı, AESOB Başkanı Adlıhan Dere’ye başarılı çalışmaları dolayısıyla plaket takdim etti.

 

 

Bu haber 6467 kere görüntülenmiştir.
2021-09-18