KONYAALTI KAYMAKAMI, ODA BAŞKANLARIYLA BULUŞTU
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere başkanlığında, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik oda başkanları ile bir araya geldi.
 
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik ile göreve başladığı günden bu yana defalarca çalışma fırsatı bulduğunu ifade ederek, “AESOB olarak yaklaşık 75 bin, Konyaaltı ilçesinde ise 2 bin 447 esnaf ile faaliyet göstermekteyiz. Sayın Keklik gibi değerli ve çalışkan yöneticilerle oda başkanlarımı buluşturup,  sorunlarımıza daha hızlı çözümler bulabilmeyi amaçlıyoruz.” dedi. AESOB toplantı salonunda gerçekleşen programda Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Konyaaltı ilçesine bağlı Jandarma Komutanı Semih Karakaş, Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Güllü, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Derya Yıldız, Tarım Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Canan Otruş, Sağlık Müdürü Dr. Sıdıka Birgül Yılmaz, Vakıf Müdürü Bayram Şahin, Yazı İşleri Müdürü Neriman Tekin oda başkanları ile bir araya geldi.
 
ANTALYA’NIN İNCİ GERDANLIĞI
Antalya’nın inci gerdanlığı Konyaaltı ilçesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kaymakam Keklik, “Konyaaltı ilçemiz Türkiye’mizin en güzel ilçelerinden bir tanesidir. 1994 yılında Belediye, 2008 yılında da ilçe olan Konyaaltı, sürekli artan nüfusuyla bugün 164 bin 332 oldu.  Ayrıca sınav sonuçları okuma oranıyla Konyaaltı şuanda Antalya’nın en başarılı ilçesidir. Okullarımız, sağlık kuruluşlarımız, emniyet ve jandarma ekiplerimiz ile Konyaaltı ilçesi için her zaman çalışmaktayız. Çevre Sağlığı Birimimiz ile Konyaaltı sahilinin belirlenen noktalarından sürekli olarak deniz suyu izlenerek testler yapılıyor. Toplam yüz ölçümü 562 kilometre kare olan Konyaaltı ilçesi önemli bir tarımsal alana sahiptir. Saklıkent Kayak merkezi ve Batı Çevre yolu ilçemiz açısından oldukça önemli yatırımlardır. Boğaçayı Projesi ve Konyaaltı sahil projesinin de ilçemize güzellik katacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu. Program sonrasında Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik ve beraberindekiler, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) bünyesinde toplantıya katılan oda başkanının sorularını cevapladı. Soru, cevapların ardından AESOB Başkanı Adlıhan Dere, katılımcılara plaket takdim etti.
Bu haber 8614 kere görüntülenmiştir.
Mar 28 2017 12:00AM