AESOB’DAN ÜYELERİNE SAĞLIK PROTOKOLÜ
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB), Özel OFM Hastanesi ile sağlık hizmetleri protokol imzalayarak, AESOB ve bağlı odaların üyeleri ve 1.derecede yakınlarına yüzde % 20 indirim avantajı sağladı.
AESOB binasında gerçekleştirilen protokolü AESOB’a bağlı oda üyeler ve 1.derece yakınları adına Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere atarken, Özel OFM Hastanesi adına ise Başhekim Dr. Cem Mutlu imzaladı. Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) ile Özel OFM Hastanesi arasında gerçekleştirilen protokol, SGK, emekli sandığı, Bağ-Kur güvencesi olan ve sosyal güvencesi olmayan, AESOB bağlı esnaf odaları üyeleri ve 1.derece yakınlarına indirim imkânlarını kapsıyor. Hastanenin cari fiyatları üzerinden sosyal güvencesi olan esnaf ve yakınlarından, laboratuvar tetkiklerinde %15, Radyolojik tetkiklerde % 15, ameliyat ve yataklı tedavi işlemlerinde % 20 imkanı sağlanırken, sosyal güvencesi olmayan esnaf ve yakınlarına ise % 20 indirim yapılacak. 
AESOB’DAN SAĞLIK HİZMETİ
AESOB’un Özel OFM Hastanesi ile imzaladığı protokolle ilgili açıklama yapan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Antalya Özel OFM Hastanesinden hizmet almak isteyen AESOB ve bağlı odalarımızın üyeleri ile 1.derece yakınları, sağlık hizmetlerinden eksiksiz bir şekilde yararlanacaktır. Üye kartı ve resmi kimlik belgesi ile hastaneye başvurarak hizmetlerini alabileceklerdir. Birlik olarak, üyelerimizin her alanda en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için gayret gösteriyoruz” dedi. İmzalanan protokolle ilgili detayları aktaran Başkan Adlıhan Dere, “Bu sözleşme imza tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir. İmzalanan bu protokol Birliğimize, bağlı odalarımızın üyelerine ve 1. derecede yakınlarına hayırlı olsun” diye konuştu.
 
Bu haber 11594 kere görüntülenmiştir.
Jun 7 2017 12:00AM