AESOB Başkanı Adlıhan Dere Antalyaspor Tesislerinde

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak, Antalyasporlu oyuncularla buluştu.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve AESOB Başkan Vekili Mehmet Ali Alkan, Antalya Motorsiklet, Bisiklet, Oto Lastik Tamircileri ve Oto Yıkamacılar Odası Başkanı ve AESOB Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Dal, Antalya Şans Oyunları ve Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı ve AESOB Disiplin Kurulu Üyesi Yalçın Sayar, AESOB Genel Sekreteri Av. Mehmet Işıldağ ile birlikte Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut’a yeni görevi dolayısıyla çiçek ve plaket takdim ederek başarı dileklerini iletti. Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde gerçekleşen ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve beraberindeki heyet, Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut, Asbaşkan Şefik Öz ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile birlikte tesisleri gezerek bilgi aldı.

Sporculara Tatlı İkramı

Tesislerin gezilmesinin ardından antrenman sahasına geçilerek futbolcularla tanışıldı. AESOB Başkanı Adlına Dere, teknik heyet ve futbolculara yaptığı konuşmada, “Cihan Bulut ile uzun yıllara dayanan dostluğumuz var. Kendisi, Antalyamıza hizmet konusunda benim uzun yıllardır yol arkadaşımdır. Antalyaspor da bizim şehrimizin en önemli ortak değeridir. Antalyasporumuza ve Cihan Bulut’a her zaman destek olacağız. Her zaman yanında olacağız. Türk futbolunun çok önemli ve değerli isimlerinden biri olan Hamza hocamızın Antalyasporumuzu layık olduğu yere taşıyacağından hiç kuşkumuz yok.” dedi. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, antrenman öncesi futbolculara baklava ikram ederek başarılar diledi.

Antalyasporlu bir taraftar olarak, Antalyaspor’un ve Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut’un her zaman yanında olduklarını ve olacaklarını vurgulayan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Antalyasporumuzun maçlarına taraftar desteği vermek için, sporcularımıza moral vermek için esnaf ve sanatkarlar olarak tribünlerde yerimizi alacağız.” dedi.

 

Bu haber 8714 kere görüntülenmiştir.
Feb 2 2018 12:00AM