AESOB Başkanı Adlıhan Dere’den “Askıda Ürün” Tavsiyesi

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışma duygularının üst seviyede yaşandığını aktararak ihtiyaç sahiplerine “askıda ürün” projesiyle destek olunması gerektiğini vurguladı.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahiplerine, esnaf ve sanatkarlar aracılığıyla yardım eli uzatılabileceğini aktardı. Antalyalıların birlik, beraberlik ve yardımlaşma konularında oldukça hassas olduğunu belirten AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın önemini en iyi anladığımız mübarek Ramazan ayı geldi. Antalya esnafımız bu yıl da askıda ekmek uygulaması yapacak. İhtiyaç sahipleri için büfe, bakkal, fırıncı esnafımızın yanı sıra pastane, tekstil, manav, kasap, pazarcı gibi bir çok esnafımız askıda ürün projesine destek veriyor. Maddi durumu elverişli olmayan hemşerilerimiz için bizler de bu kampanyaya destek verelim. İhtiyaç sahipleri için askıya ekmek, pide, yemek ve çeşitli ürünler bırakalım.” dedi.

“Esnafımız, ihtiyaç sahiplerine uzanan yardım eli olsun.”

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “askıda ürün” kampanyasına vatandaşların esnaf aracılığı ile katılabileceğini belirterek, ”Askıda pide, ekmek ve yemek kampanyasıyla ihtiyaç sahiplerine esnafımız aracılığıyla pidesi, ekmeği, yemeği ulaşıyor. Gıdanın yanı sıra tekstil alanında faaliyet gösteren esnafımız da projeye destek veriyor. Hemşerilerimiz, esnafımıza fazladan para ödeyerek maddi durumu el vermeyen vatandaşlarımız için askıya ürün bırakabilirler. Böylece vatandaşlarımızın vereceği destek ile esnafımız, ihtiyaç sahiplerine uzanan yardım elleri olsun.” dedi.

 

Bu haber 11131 kere görüntülenmiştir.
May 2 2019 12:00AM