AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin 30 Ağustos Mesajı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

“Türk Milleti’nin verdiği büyük bir mücadele sonucunda zaferle taçlanan 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Milletimizin azim ve iradesinin tarihe altın harflerle yazıldığı bu anlamlı zaferin 97. yıldönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Rengini şehitlerimizin kanından alan Ay yıldızlı şanlı bayrağımız ve altında binlerce şehidimizin yattığı bu kutsal vatanımızı ilelebet yaşatmanın yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğinin altını özellikle çiziyorum. Bir ve beraber olduğumuz sürece her türlü zorluğa göğüs gerebileceğimize yürekten inanıyorum. Başkomutanlık Meydan Savaşı ile milletimiz birlik, beraberlik, bağımsızlık ve egemenlik sevdasından nice zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya gösterdi. Bugün, bağımsızlığa olan inancımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.  Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Milletinin ve esnaf-sanatkarlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.”

 

Bu haber 10315 kere görüntülenmiştir.
Aug 29 2019 12:00AM