Bilgisayar ve Teknik Ekipman

04.01.2021

 

 

Bilgisayar ve Teknik Ekipman Alımı;

 

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA)’nın “İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Operasyonel Programı” kapsamında, Avrupa Birliği’nin desteğiyle finanse edilen Enerji Sektöründe Antalya adlı ve TREESP2.3.TUYEP/P-03/28 numaralı projemizin uygulanması çerçevesinde aşağıda belirtilen teknik ekipmanların;

·      8 Adet Notebook 

·      2 Adet Klima

·      2 Adet Video camera

·      1 Adet Printer

·      2 Adet Harddisk

Tek Teklif Usulü ile satın alımı gerçekleştirilecektir.

 

Satın alım sürecine katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren Teklif Dosyası Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği – Proje ve Eğitim Merkezi - Fabrikalar Hasan Tahsin Cd. No:14 Gürcan Apt. Kat:2 Daire:2 Kepez ANTALYA adresinden veya www.aesob.org.tr internet adreslerinde görülebilir. Ancak, ekipman alımı için teklif verecek olanların, İdarece onaylı dokümanı idareden firma bilgileri ile birlikte talep etmesi gerekmektedir. 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 30.01.2021 saat 16.00
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.aesob.org.tr adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 30.01.2021 16:45’de ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği -Fabrikalar Mahallesi Hasan Tahsin Cd. No:33 Kepez ANTALYA adresinde Muhasebe Departmanında açılacaktır.

 

Ekler;

1.     Teklif Vermeye Davet Mektubu (Bilgi amaçlıdır. Teklif vereceğinizi tarafımıza iletmeniz halinde, firmanız adına düzenlenen “Davet Mektubu” ekleri ile birlikte Proje ve Eğitim Merkezi yetkililerimiz tarafından elden teslim edilecek veya e-posta/posta yolu ile gönderimi yapılacaktır.)

2.     Teknik Şartname – Teknik Teklif Formu 

3.     Teklif Formu 

4.     Mali Teklif

5.     Mal Alım Sözleşmesi (Bilgi amaçlıdır.)

6.     Değerlendirme Raporu (Bilgi amaçlıdır.)

7.     Tedarik Sözleşmesi (Bilgi amaçlıdır.)