Anlaşma ve Protokoller
Anlaşma ve Protokoller
Tülay AKKOL Özel Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri
Başlama Tarihi 14.08.2023
Bitiş Tarihi 14.08.2024
İçerik

Bu sözleşme ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim-Denetim ve Disiplin Kurulu, kayıtlı esnaf ve sanatkarlar ile çalışan personelin, onların bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerinin (Annesi, Babası, Eşi ve Çocukları) Anlaşmalı Diş Polikliniği/Merkezinde muayene, tedavi, tahlil-tetkik vb. sağlık hizmetlerinde TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) fiyat tarifesi üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

Firma Adresi Çağlayan Mah. Barınaklar Bulv. No:52 Muratpaşa/ANTALYA
Firma Tel. 0542 586 22 92
Brıtısh Town English Language Schools
Başlama Tarihi 14.08.2023
Bitiş Tarihi 14.08.2024
İçerik

Bu sözleşme ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim-Denetim ve Disiplin Kurulu, kayıtlı esnaf ve sanatkarlar ile çalışan personelin, 1.derecede aile fertlerinin (Eşi ve Çocukları) İngilizce ve diğer dillerde tek kur fiyatı üzerinden %30, 3 kur ve üstü %45 indirim sağlanacaktır.

Firma Adresi Sinan Mah. 1252 Sok. Raşit Berberoğlu İşhanı No:2 K:4 Brıtısh Town Yabancı Dil Okulu Muratpaşa/ANTALYA
Firma Tel. 0546 440 63 19
Antalya Bilim Koleji
Başlama Tarihi 14.08.2023
Bitiş Tarihi 14.08.2024
İçerik

Bu sözleşme ile Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Esnaf ve Sanatkarlar ile birliğe bağlı odaların çalışanları ve birlik personeli çocuklarına ve torunlarına Antalya Bilim Koleji eğitim ücretlerinde % 30 eğitim indirimi uygulanacaktır.

Firma Adresi Kültür Mah. 3818 Sok. Antalya Bilim Koleji No:6 Kepez/ANTALYA
Firma Tel. 0505 976 85 07
Antalya Anadolu Hastaneleri
Başlama Tarihi 04.10.2022
Bitiş Tarihi 04.10.2023
İçerik

GENEL HÜKÜMLER

 

 

1-    Antalya Anadolu Hastaneleri, muayene fark ücreti ile ayakta veya yatarak gerçekleştirilen tedaviler (tüm ameliyatlar hariç olmak üzere) esnasındaki tüm tahlil, tetkik ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerine sözleşme süresi boyunca AESOB çalışanları, bağlı odalar ve üyeleri ile bunların bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertleri için SGK Fark Tutarı üzerinden %20 indirim uygulayacaktır. SGK tarafından karşılanmayan hizmetler için de CARİ Tutar üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

 

2-    Antalya Anadolu Hastaneleri Check-Up Paketleri üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. 

 

3-    İşbu sözleşme kapsamında sunulan hizmetlerden; AESOB çalışanları, bağlı odalar ve üyeleri ile bunların bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertleri (anne, baba, eş ve çocuklar) yararlanabilecektir. 

 

4-    İş bu sözleşme kapsamında sunulacak indirimlerden; Akademik kadro tarafından verilecek tüm teşhis, tanı ve tedavi işlemleri, ilaç, sarf malzemesi, dış doktor, tüm doğum işlemleri ve doğum paketleri, tüm ameliyatlar, onkoloji, acil servis hizmetleri, tüp bebek tedavileri, akupunktur tedavi ve işlemleri, PCR testi (test sonucunun negatif yada pozitif çıkması fark etmeksizin), TSS/ÖSS katılım payları, bağımlılık merkezi hizmetleri, obezite cerrahisi, diş hekimliği hizmetleri, harici hizmetler (harici konsültasyon, taşeron firmalardan alınan hizmetler, laboratuvar, patoloji v.b), ozon, lazer epilasyon, dermokozmetik işlemler, plastik cerrahi uygulamaları hariç tutulmuştur.

 

5-    İş bu protokolde sunulan indirim oranları, hastane bünyesindeki farklı bir kampanya ya da indirim oranı ile birleştirilemez.

 

6-    AESOB çalışanları, bağlı odalar ve üyeleri ile bunların bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertlerinden, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) belirlemiş olduğu ve alınmasını zorunlu kıldığı devlete ait katılım payı muayenelerde yasal zorunluluk gereği talep edilecektir.

 

7-    Protokolün duyurulması için AESOB ve Antalya Anadolu Hastaneleri  birlikte hareket edeceklerdir. Antalya Anadolu Hastaneleri, afiş ve stant çalışmalarını AESOB’un uygun gördüğü yerlerde yapacak, AESOB yapılan bu anlaşmayı bünyesinde öncelikle Antalya Anadolu Hastaneleri ’den izin alarak e-posta, sms, afiş, web sitesi ve bu gibi uygun göreceği yöntemlerle duyuracaktır.

 

8-    Sözleşmenin sonlandığı tarihte, AESOB çalışan ve bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertlerinin devam eden tedavileri tamamlanacaktır. 

 

9-    AESOB çalışanları, bağlı odalar ve üyeleri ile bunların bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertlerine Antalya Anadolu Hastaneleri ’nden indirimli sağlık hizmeti alabilmeleri için çalışan kimlik kartı ya da sevk kâğıdı düzenleyecektir. Hastalar, söz konusu kimlik kartı ya da sevk kâğıdı ile müracaat edeceklerdir. Kimlik kartı ya da AESOB sevk kâğıdı ile müracaat etmeyen kişilere Antalya Anadolu Hastaneleri sözleşme gereği indirim uygulamayacaktır. 

 

 

10- Antalya Anadolu Hastaneleri, kendisinden indirim alan AESOB çalışanları, bağlı odalar ve üyeleri ile bunların bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertlerinin bilgilerini, bu kişiler özel olarak yazılı talepte bulunmadıkları sürece AESOB’a açıklamayacaktır ve aktarmayacaktır. 

 

11- Taraflardan biri 15 (on beş) gün önceden karşı tarafa ihtarname göndermek şartıyla sözleşmeyi hiçbir sebep bildirmeksizin feshetmek hakkına sahiptir.

 

12- Taraflardan biri sözleşme gereği üzerine düşen yükümlülüklerini yerine getirmediği veya sözleşme şartlarına ve ruhuna uygun davranmadığı takdirde diğer taraf yazılı ihtarname göndermek suretiyle yükümlülüklerini yerine getirmeyen veya sözleşme şartlarına ve ruhuna aykırı davranan taraftan yükümlülüklerini yerine getirmesini ve sözleşmeye uygun hareket etmesini ihtar edecektir. Uyararak durumun düzeltilmesini isteyebilir. Bu yazılı ihtara rağmen yükümlülüklerin aynı tarafça yerine getirilmemeye devam edilmesi veya aynı tarafça sözleşmeye aykırı davranılmakta ısrar edilmesi halinde diğer taraf tazminatsız olarak sözleşmeyi fesih hakkına sahiptir.

 

13- Bu sözleşme hükümlerinde değişiklik yapılabilmesi veya sözleşme maddesinin/ maddelerinden bazılarının geçersiz kılınabilmesi için ek protokol yapılarak taraflarca imzalanması şarttır. Sözleşmenin bazı hükümlerinde bu şekilde yapılmış olan değişiklikler ve geçersiz kılmalar diğer hükümlerin geçerliliğine ve sözleşmenin bütünlüğüne engel teşkil etmez.

 

14- İşbu protokol, 2 (iki) sayfadan ibaret olup (2) iki nüsha hazırlanmış ve 04/10/2022 – 04/10/2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Süre sonunda taraflarca bildirimde bulunulmasına gerek bulunmaksızın sözleşme sona erecektir.

 

 

 

 

Hastane Şubeleri 

 

Antalya Anadolu Hastanesi

Alanya Anadolu Hastanesi

Aspendos Anadolu Hastanesi

Kemer Anadolu Hastanesi

Lara Anadolu Hastanesi

Side Anadolu Hastanesi

Firma Adresi
Firma Tel.
ÖZEL KORKMAZ EĞİTİM KURUMLARI KURSU
Başlama Tarihi 01.09.2022
Bitiş Tarihi 01.09.2023
İçerik

- AESOB üyeleri / çalışanlarına kurumun belirlemiş olduğu eğitim-öğretim ücretleri üzerinden net %25 indirim yapılacaktır. Ücret hizmet alan kişiler tarafından ödenecektir. Bu konuda AESOB’un sorumluluğu bulunmayacaktır.

- Bir sonraki eğitim-öğretim yılı için ücret artışları üfe/tüfe oranında yapılacaktır.

- Kitaplar, Yabancı dil kitapları, kırtasiye gibi giderler yukarıdaki belirtilen ücrete dahil değildir.

- Protokol öncesi kayıt yaptıran çalışan /üyelerin sözleşmeleri yeniden revize edilecektir.

- Protokol 2022-2023 eğitim-öğretim yılı için geçerli olup, Özel Korkmaz  Eğitim Kurumları Kursu sonraki dönemler için şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Özel Korkmaz Eğitim Kurumları Kursu’na yapılacak olan ödemelerden protokolün imzalandığı kurum sorumlu tutulmayacaktır.

- Sözleşme ile taraflar web sitelerinden ve sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunup duyurabileceklerdir.

Firma Adresi Kışla mahallesi 35 sokak No:26 Uysal iş merkezi Muratpaşa /ANTALYA
Firma Tel.
Özel Eksen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Başlama Tarihi 08.12.2021
Bitiş Tarihi 08.12.2023
İçerik

Bu sözleşme ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Odaların çalışanları ve üyeleri ile 1. derece yakınlarına aşağıdaki indirimler uygulanacaktır.

 • Kompozit Dolgu                                    : %35
 • Estetik Dolgu                                        : %20
 • Kanal Tedavisi                                      : %25
 • Metal Altyapılı Porselen Kaplama        : %25
 • Zirkonyum Porselen Kaplama             : %30
 • Lamine Porselen Kaplama                  : %20
 • Detertraj + Polisaj (Diş Taşı Temizliği) : %25
 • Diş Ağartma (Beyazlatma) Tüm Çene: %30
 • Kemik İçi İmplant                                 : %20 - %30 arası

Firma Adresi Ayanoğlu Mah. Süleyman Demirel Bulv. No:32/D (Kapalı Perşembe Pazarı Karşısı)Kepez/ANTALYA
Firma Tel.
Özel Seçil Karalar Dental Klinik
Başlama Tarihi 08.12.2021
Bitiş Tarihi 08.12.2022
İçerik

Bu sözleşme ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı Odaların çalışanları ve üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları aile bireylerine diş tedavilerinde %40 indirim uygulanacaktır.

Firma Adresi Yenigün Mah. Yunus Emre Cad. No:83/D Muratpaşa/ANTALYA
Firma Tel. 0242 504 77 07
Özel OFM Antalya Hastanesi
Başlama Tarihi 17.11.2021
Bitiş Tarihi 17.11.2023
İçerik

Bu sözleşme ile Antalya Esnaf ve Sanatkalar Odaları Birliği'ne bağlı Odaların çalışanları ve üyeleri ile 1. derece yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuk) aşağıdaki indirimler uygulanacaktır.

      SSK - Emekli Sandığı - Bağ-Kur güvencesi olan hastalarda;

 • Laboratuvar tetkiklerinde %15 indirim
 • Radyolojik tetkiklerde %15 indirim
 • Tedavi işlemlerinde (Ameliyat, Yatarak Tedavi vb.) %15 indirim

     Sosyal güvencesi olmayan hastalarda;

 • Poliklinik Muayene ücretinde %20 indirim
 • Laboratuvar tetkiklerinde %20 indirim
 • Radyolojik tetkiklerde %20 indirim
 • Tedavi işlemlerinde (Ameliyat, Yatarak Tedavi vb.) %20 indirim


Firma Adresi Yükseliş Mah. M. Akif Cad. No: 96 Kepez/ANTALYA
Firma Tel. 0242 320 30 00
Özel Talya Tıp Merkezi
Başlama Tarihi 05.10.2021
Bitiş Tarihi 05.10.2023
İçerik

Protokol’ün tarafı Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve bağlı Odaların üyeleri, çalışanları ve aile bireyleri ve/veya bakmakla yükümlü oldukları anne ve babaları için aşağıdaki indirimler uygulanacaktır.

 • Genel Göz Check Up paketlerinde                               %25 indirim
 • Göz Tetkiklerinde                                                          %15 indirim
 • Göz Lazer Uygunluk Muayenesinde                             %15 indirim
 • Normal Doğum ve Sezaryen Doğumda                        %5 indirim
 • Göz Lazer Cerrahilerinde                                              %5 indirim
 • SGK Tarafından Karşılanmayan Göz Ameliyatlarında  %5 indirim
 • Medikal Estetik Uygulamalarında                                 %10
Firma Adresi Öğretmenevleri Mah. Atatürk Bulv. No: 74/A Konyaaltı/ANTALYA
Firma Tel. 0242 228 78 78
Özel Olimpos Hastanesi
Başlama Tarihi 25.01.2021
Bitiş Tarihi 25.01.2023
İçerik

Protokol’ün tarafı Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Birliğe bağlı Odaların çalışanları ve oda üyelerinin ve bunların eş, çocuk, anne ve babalarına indirim uygulanacaktır.

 

Firma Adresi Öğretmenevleri Mah. Çamlık Cad. No:48 Konyaaltı/ANTALYA
Firma Tel. 0242 228 09 09 - 0242 229 46 06
Özel Olimpos Hastanesi
Başlama Tarihi 25.01.2021
Bitiş Tarihi 25.01.2023
İçerik

Protokol’ün tarafı Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Birliğe bağlı Odaların çalışanları ve oda üyelerinin ve bunların eş, çocuk, anne ve babalarına indirim uygulanacaktır.

Firma Adresi Öğretmenevleri Mah. Çamlık Cad. No:48 Konyaaltı/ANTALYA
Firma Tel. 0242 228 09 09 - 0242 229 46 06
Özel Rich Hospital Hastanesi - Özel Antalya Tıp Merkezi
Başlama Tarihi 25.06.2021
Bitiş Tarihi 25.06.2023
İçerik

Bu sözleşme ile AESOB'a bağlı odalar ve üyeleri ile oda çalışanlarımızın kendileri ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri faydalanacaktır.

- Genel Check Up paketlerinde %25 indirim

Ücretli Hastalarda;
- Muayene katılım paylarında %30 indirim,
- Laboratuvar tetkiklerinde %30 indirim,
- Radyolojik tetkiklerde %30,
- Tedavi işlemlerinde (Ameliyat, yatarak tedavi, vb.) %30 indirim,
- Tıbbi sarf malzemeler ve destekleyiciler hariç. (Cari fiyat üzerinden değerlendirilecektir.)

 

SGK'lı Hastalarda;
- Muayene katılım payı farklarından %20 indirim,
- Laboratuvar tetkiklerinde farklardan %25 indirim,
- Radyolojik tetkiklerde farklardan %25 indirim,
- Tedavi işlemlerinde (Ameliyat, Yatarak Tedavi, vb.) farklardan %25 indirim.
- Tıbbi sarf malzemeler ve destekleyiciler hariç. (Cari fiyat üzerinden değerlendirilecektir.)

Firma Adresi Kızıltoprak Mah 921 Sk. No: 27 Muratpaşa/ANTALYA
Firma Tel. 0242 321 21 17
Özel Prestij Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Başlama Tarihi 25.06.2021
Bitiş Tarihi 25.06.2023
İçerik

Bu sözleşme ile AESOB'a bağlı odalar ve üyeleri ile oda çalışanlarımızın kendileri ve 1. derece yakınları, %20 indirimden faydalanacaktır.

Firma Adresi Atatürk Bulvarı No: 62/B Konyaaltı/ANTALYA
Firma Tel. 0242 228 01 01
Murat Eğitim Kurumları
Başlama Tarihi 19.08.2021
Bitiş Tarihi 19.08.2023
İçerik

Bu sözleşme ile AESOB üyelerine (kardeş, eş, çocuk dahil) Murat Eğitim Kurumları tarafından (KPSS, SMMM, ALES, DGS, HAKİMLİK SINAVLARI, İCRA MÜDÜRLÜĞÜ SINAVLARI) eğitim ücretlerinde %5 indirim sağlanacaktır.

Firma Adresi Tahılpazarı Mah. 457. Sokak No:16 Muratpaşa/ANTALYA
Firma Tel. 0242 248 52 52
Bilimsel Analiz Özel Öğretim Kursu
Başlama Tarihi 19.08.2021
Bitiş Tarihi 19.08.2023
İçerik

Bu sözleşme ile AESOB üyelerine (kardeş, eş, çocuk dahil) Bilimsel Analiz Özel Öğretim Kursu tarafından (TYT, AYT olarak adlandırılan yükseköğretim kurumlarına giriş sınavları) eğitim ücretlerinde %10 indirim sağlanacaktır.

Firma Adresi Tahıl Pazarı Mah. İsmetpaşa Cad. Mehmet Cadıl İşmerkezi No:33 Muratpaşa/ANTALYA
Firma Tel. 0242 244 93 93