BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK'TEN BAŞKAN ADLIHAN DERE'YE TEBRİK ZİYARETİ

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’TEN
AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE’YE TEBRİK ZİYARETİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) 20. Olağan Genel Kurulu'nda güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Adlıhan Dere'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. AESOB Başkanı Dere ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönem çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Muhittin Böcek, her zaman esnafın yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek, bu günün anısına iyi dilek ve temennilerini not aldığı Birlik şeref defterini imzaladı. AESOB Başkanı Adlıhan Dere ile Birlik yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyelerini tebrik eden Başkan Böcek, AESOB'un Antalya'da 95 bine yakın üyesi olan en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, Genel Kurul'da üyelerin güvenini tazeleyerek yeniden Başkan seçilen Adlıhan Dere'yi kutladı ve görevinde başarılar diledi.

"YANINIZDAYIM" MESAJI

Özellikle esnafın pandemi ile başlayan ve hala etkilerini sürdüren zor bir sürece girdiğini söyleyen Başkan Muhittin Böcek, "Elimizden geldiğince yasal yönetmelikler doğrultusunda her zaman esnafımızın yanında olmaya gayret gösterdik. Ulaşım sektöründe de sıkıntı oldu ve devam ediyor. Akaryakıt zammı esnafımızı zorluyor. Taksici esnafımız gibi sezonda 4-5 ay para kazanacak olanlar var. Gazipaşa'dan Kaş'a kadar elimden geldiğince esnafımıza destek olmaya çalışıyorum. Ben sen yok biz varız anlayışıyla bu yola çıktık. Ben dün de yanınızdaydım, bugün de yanınızdayım" dedi.

BAŞKAN ADLIHAN DERE'DEN DESTEK TEŞEKKÜRÜ

AESOB Başkanı Adlıhan Dere de esnaf ve sanatkarın her zaman yanında olan Başkan Muhittin Böcek'e teşekkür ederek "Başkanımız bizim gururumuz. Bizim kendisine çok bir şey anlatmamıza gerek yok. Bizim halimizi bizden daha iyi biliyor, daha iyi yaşıyor. Her zaman belirttiğim gibi kendisi içimizden biri. her zaman esnaf ve sanatkarımızın yanında olduğunuz için bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm destek ve hizmetlerden dolayı size teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Başkan Dere, ziyaretin anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür plaketi takdim etti.