AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE'DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

AESOB Başkanı Adlıhan Dere’den Babalar Günü Mesajı

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere baba olmanın dünyadaki en eşsiz en güzel duygu olduğunu belirterek; “Anne ve baba olmak bu hayattaki önceliklerimizi değiştirir. Çocuklarımızı kendimizden daha çok düşünür ve onların iyiliğini gözetiriz. Bir anne - babanın evlatları için yapamayacağı hiçbir şey aşamayacağı hiçbir zorluk yoktur. Evlatlarımız bize Rabbimin birer lütfu hediyesidir. Allah’ın emanetidir. Çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi ve onların geleceğe tam anlamıyla hazırlayabilmesi hususunda biz ebeveynlere büyük sorumluluk düşmektedir. Rabbim bu kutsal görevi yerine getirirken bizleri mahcup etmesin, sorumluluklarımızı hakkıyla yerine getirmeyi bizlere nasip etsin.” Dedi.

"Babalar Günü’nde, özellikle elektronik eşya, ofis malzemeleri, kıyafet, ayakkabı, cüzdan, parfüm vb. hediyelik eşya alışverişlerinizde lütfen yerli esnafımızı tercih edelim. Babalarımızın sevindirmek için alacağımız hediyelikler hem kahraman babalarımızın hem de esnaf ve sanatkarlarımızın yüzünün gülmesine vesile olacaktır." Diyerek Babalar Günü dolayısıyla yapılacak hediyelik alışverişlerinde esnaf ve sanatkarların tercih edilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Başkan Adlıhan Dere yayınlamış olduğu babalar günü mesajında; "Bizlere tecrübeleriyle hayatı öğreten; sevgi, şefkat ve merhametiyle bize yol gösteren her anımızda yanımızda olan güçlüklere nasıl başa çıkacağımızı anlatan, ailenin koruyucusu kahraman babalarımızın ve tüm baba adaylarının babalar gününü kutluyor, başta şehit babalarımız olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm babalarımızı rahmetle anıyorum.” İfadelerine yer verdi.