AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE KORKUTELİ SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE
KORKUTELİ SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

 

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve Korkuteli İnşaatçılar, Elektrikçiler, Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası Başkanı Ünal Ersan yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile birlikte Korkuteli Sanayi Sitesinde bulunan oda üyelerine yönelik düzenlemiş olduğukları kahvaltı programında Antalya CK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük Müşteri Direktörü Pervin Acar, Müşteriler Müdürü Berrin Torun, Korkuteli İlçe Yöneticisi Mehmet Köle, Genel Müdürlük Bağlantı Sistem Yöneticisi Bekir Çetin, Batı Bölge Müşteriler ve Kaçak Yöneticisi Buket Örün, S.S. Korkuteli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hasan Ekinci, S.S. Korkuteli Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Zafer Keyha ve sanayi sitesi oda üyeleri ile bir araya geldi.

 

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, oda üyelerinin sorun ve taleplerini dinleyip çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Başkan Adlıhan Dere esnafların taleplerini yetkili kurumlara aktaracağını belirterek; “Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’mize bağlı merkez ve ilçelerde olmak üzere toplam 75 odamız ve 104 bini aşkın üyemiz var.  Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar bütün ilçelerimizde çarşı sokak Pazar dükkan dükkan dolaşarak esnaflarımızın sorun ve taleplerini dinliyor, başta Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kaymakamlarımız ve Belediye Başkanlarımız olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlara ve her türlü yetkili merciye aktarıyoruz. Bugün de burada Korkuteli Sanayi Sitesi’nde bulunan oda üyesi esnaflarımızın sorun ve taleplerini dinleye geldim. Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası Başkanımız Sayın Ünal Ersan ile de sık sık bir araya geliyor, siz değerli üyelerimiz için iş birliği halinde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Daha önceki oda ziyaretlerimizde de Oda Başkanlarımız ve Yönetim Denetim Kurulu Üyelerimiz tarafından bizlere iletilen talepleriniz vardı. Elektrikçi esnaflarımızın abonelik veri giriş kayıt sistemi hususunda sorunlar yaşadığınızı söylemiştiniz. Bugün de burada ayrıca eski sistem olan ETS Sisteminden TYS sistemine geçiş eğitimi verilecektir.” Dedi.

 

Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası Başkanı Ünal Ersan ise; “Adlıhan Başkanım her zaman Korkuteli’ne geliyor ve birlikte esnaflarımızı işyerlerinde ziyaret ediyoruz. Bu sefer başkanım sanayi sitesi esnaflarımızla da bir araya gelerek kahvaltı vermek istedi. Oda üyelerini toplayalım birlik olalım dedi. Adlıhan Başkanım 7-24 saat esnafın her zaman yanında… Biz kendisini ne zaman arasak ulaşabiliyoruz. Her türlü sorunumuzda bize destek oluyor, çözüm için gerekli çalışmaları yapıyor. Oda Başkanı olarak ben de sizin adınıza önemli bir durumda kendisine iletiyorum. Şu anda da Başkanımızı sizin yanınıza getirdik. Sorularınız varsa sorun taleplerinizi söyleyin.” Şeklinde konuşmalarına yer verdi.

 

Kahvaltı programımızın ardından Korkuteli İnşaatçılar, Elektrikçiler, Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası Topraklama Eğitimi Sertifika Töreni gerçekleştirildi. Sertifika törenine Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Korkuteli İnşaatçılar, Elektrikçiler, Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası Başkanı Ünal Ersan, Antalya CK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlük Müşteri Direktörü Pervin Acar, Müşteriler Müdürü Berrin Torun, Korkuteli İlçe Yöneticisi Mehmet Köle, Genel Müdürlük Bağlantı Sistem Yöneticisi Bekir Çetin, Batı Bölge Müşteriler ve Kaçak Yöneticisi Buket Örün katılım sağladı.

 

 

Korkuteli İnşaatçılar, Elektrikçiler, Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf Odası’nın düzenlemiş olduğu Topraklama Eğitimini başarıyla tamamlayan oda üyesi 47 esnafa sertifikaları Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Oda Başkanı Ünal Ersan ve CK Akdeniz Elektrik A.Ş. Yetkilileri tarafından takdim edildi. Ve CK Yetkilileri tarafından 59 oda üyesi elektrikçi esnafımıza ETS Sisteminden TYS sistemine geçiş aşamasında eğitimler verildi.

 

AESOB Başkanı Adlıhan Dere; “Hizmet içi eğitime önem vererek üyelerimizin görevlerini yerine getirirken her türlü bilgi birikim ve donanıma sahip olmasına özen gösteren Sayın Oda Başkanım Ünal Ersan'ı ve beraberinde yönetim denetim kurulu üyelerini bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca odamız tarafından düzenlenen bu eğitimlere düzenli olarak katılarak başarıyla tamamlayan üyelerimizi de kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” Dedi.